Popruh upínací Strend Pro, pás so sponou, 25 mm, 1,8 m, 250 kg (2 ks)
Upínací popruh Strend Pro so sponou je praktický a spoľahlivý pomocník pri zabezpečovaní nákladu, stabilizácii konštrukcií a kotvení rôznych predmetov. Jeho dĺžka 1,8 m a šírka 25 mm zaručujú optimálnu pevnosť a flexibilitu pri manipulácii. S maximálnou nosnosťou 250 kg je ideálny pre bežné aj náročnejšie aplikácie. Balenie obsahuje 2 ks popruhov.
Technické parametre
- Šírka popruhu: 25 mm
- Dĺžka: 1,8 m
- Mechanizmus: Spona
- Maximálna nosnosť: 250 kg
- Balenie: 2 ks
- Použitie: Fixácia nákladu, upevňovanie konštrukcií
Vlastnosti a výhody
- Rýchle a bezpečné upevnenie pomocou spony
- Nosnosť 250 kg umožňuje široké spektrum využitia
- Dĺžka 1,8 m je ideálna na kratšie upevňovacie úkony
- Ľahká manipulácia a spoľahlivé držanie
- Balenie obsahuje 2 ks, čo umožňuje použitie na viacero aplikácií
Popis produktu
Upínací popruh Strend Pro so sponou je praktické riešenie na jednoduché a bezpečné upevnenie rôznych predmetov. Vďaka kvalitnej sponovej mechanike sa popruh ľahko utiahne a zabezpečí, pričom pevne drží aj pod záťažou.
Je vhodný na upevnenie nákladu pri preprave, stabilizáciu stavebných a montážnych konštrukcií, kotvenie stanov či dočasné uchytenie predmetov. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jednoduché skladovanie a prepravu.
Odporúčané použitie
Tento upínací popruh sa hodí na:
- Upevnenie ľahkého nákladu pri preprave
- Fixovanie konštrukcií a montážnych prvkov
- Kotvenie stanov a prístreškov
- Dočasné zabezpečenie predmetov v domácnosti alebo na pracovisku
STREND PRO je medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na stredoeurópskom trhu od roku 1992. Firma patrí k najväčším distribútorom nástrojov a náradia na slovenskom trhu. Majú za sebou viac ako 25 ročnú tradíciu na trhu s náradím, nástrojmi, remeselnou technikou a meradlami. Od začiatku sa zaoberajú predajom náradia, nástrojov a brusiva pre dom, dielňu a záhradu.
Viac z kategórie

9,77 €
7,94 € bez DPH